MenStream.pl Forum Męski świat Hi-Tech Gdzie kupić laptopa
FORUM
Hi-Tech

Gdzie kupić laptopa

• Panowie jakie są sprawdzone sklepy gdzie można kupić jakiegoś porządnego laptopa? Chciałbym kupić sobie coś do gier.
  • 20.04.16, 10:16:41

~mattress

Ja kupowałem swój laptop w rtv Euro agd. Porównałem sobie ceny modleu jaki mnie interesował w innych sklepach i w Euro było najtaniej.Bardzo dużym plusem była dla mnie możliwość zamówienia sobie laptopa do sklepu za darmo. Na miejscu jak go sobie obejrzałem zdecydowałem czy go biorę czy nie. NIe zobowiązywało mnie to do kupna.

Wśród laptopów do gier warto jest rozejrzeć się za Lenovo y50-70. Obecnie taki mam i jestem bardzo zadowolony. Świetne parametry. Są dwie wersje z procesorem i5 i i7 ale polecam kupić sobie tą drugą bo wiele gier wymaga jednak i7.
  • 14.11.16, 19:37:36

~Marcos34

Ja kupowałem laptopa w prywatnym sklepie elektronicznym w moim mieście. Niestety po upływie gwarancji się zepsuł i musiałem oddać go do naprawy. Kumpel polecił mi Redicreo. Tam tez oddałem swojego laptopa i wszystko mi naprawili, szybko i tanio.
  • Wiem, że w Redicreo składają laptopy, więc możesz w sumie ich podpytać. Powiesz im jaki masz budżet, czego oczekujesz od kompa i do czego głównie go będziesz używał. Myślę, że Ci pomogą. Wiem też, że naprawiają sprzęt komputerowy.
  • 19.01, 21:02:56

~Polonezzo

Zależy jakie masz oczekiwania co do nowego laptopa? Czy orientujesz sie trochę w co chciałbyś zainwestować. Widzę, że komputer ma być głównie do gier, więc przydałaby sie fajna karta graficzna. Zapytaj w sumie w redicreo jaki sprzęt mogliby ci polecić. Jest tam fajny serwis komputerowy, ale wiem, że składają także sprzęt. Podpytaj, na pewno Ci pomogą.
  • 22.02, 09:41:46

~Staszek4d

Mozesz iść do sklepu elektronicznego i kupić co jest, albo podpytać w serwisie komputerowym jakiego laptopa by Ci poskładali w tej cenie, którą chcesz na niego przeznaczyć. Myślę, że ta druga to lepsze opcja. Zapytaj w redicreo, znają się tam na kompach jak mało kto. Na pewno poskładają Ci fajnego lapka.
  • 28.03, 10:41:21

~Pietraszko

Ja też myślę, że jeśli chodzi o komputer fo gier, to musi byc on porządny. zapytaj najlepiej w redicreo, jakiego laptopa by Ci poskładali w tej kwocie. Na pewno Ci pomogą, bo wiem, że składają komputery i bardzo dobrze się na tym znają.
  • 30.03, 20:47:24

~Mylujesz

Najlepiej jeśli poprosisz o pomoc w jakimś serwisie komputerowym o to, żeby Ci poskładali fajny sprzęt. Mnie laptopa poskładali w redicreo, a też potrzebowałem do gier i dosyć wytrzymałego.
  • 12.04, 15:53:12

~wideoncjusz

Myślę, że najlepiej poskładać sobie laptopa, niż kupować gotowego. lepiej wsadzić tam wszystko to, co chcemy. A jak ktoś się nie zna, no to poprosić specjalistów z redicreo, a na [pewno pomogą i poskładają sprzęt.
  • 28.04, 13:00:19

~Marek5d

Najlepiej poskładać sobie sprzęt, dodać więcej ramu i miec lepszy komputer. Mnie poskładali komputer w serisie redicreo i jestem naprawdę zadowolony.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu g2zNd