MenStream.pl Forum Męski świat Alkohole Dziesięć sposobów na kaca
FORUM
Alkohole

Dziesięć sposobów na kaca

Zobacz komentowany artykuł
  • danziger44 31.12.10, 14:06:19

danziger44

Jak nic przyda się na jutro ;)
  • no w końcu ktoś podszedł do tematu powaznie
  • Zbyszek52 31.12.10, 18:10:49

Zbyszek52

Hehe! Sposobów jest kilka, chociaż powiem szczerze, że chyba żaden nie jest w stu procentach skuteczny. Lepiej więc przecierpieć swoje i nie pogorszyć sprawę jakimiś niesprawdzonymi specyfikami.
  • Na kaca to najlepiej się wyspać i nikt mi nie wmówi, że to nie działa! Pamiętam, że jak kiedyś miałem kaca, to bardzo bolała mnie głowa i wtedy położyłem się spać i wiecie co? Jak ręką odjął!
  • ja mam swój sposób - zawsze skuteczny. 1) przez ostatnią godzinę imprezy nie pić już alko (jeśli jesteś w stanie :) ). 2) przed zaśnięciem (przynajmniej) szklanka wody z rozpuszczoną witaminą C i aspiryną. 3)dobrze spróbować obudzić się jakoś bladym świtem tylko po to, zeby łyknąć 2 ibupromy i znów zasnąć. Potem budzisz się jak młody bóg.
  • polecam picie wody pomiedzy shotami/drinkami - zawsze skuteczne (przynajmniej dla mnie), a przede wszystkim to czysciochy popijane jakims sokiem, a nie zadna cola czy innymi gazowanymi paskudztwami
  • Witam, Dużo z tych pkt przetestowałem i się faktycznie zgadza:) dodał bym saune + ogromna ilość wody. Na mnie zawszse działa
  • ~Gość 188.122.20.* napisał(a):
    Witam, Dużo z tych pkt przetestowałem i się faktycznie zgadza:) dodał bym saune + ogromna ilość wody. Na mnie zawszse działa

jaaasssne, sauna... Prosty, tani, uniwersalny, powszechny sposób na kaca.
  • Sauna rzeczywiście rzadko, kiedy jest w pobliżu do leczenia kaca, ale zawsze pomaga a solidnie może pomóc świeże powietrze z jogurtem solidną ilością wody i niestety sen tego nic nie zastąpi i trzeba się po prostu wyspać.
  • dzikimaciek 3.01.11, 01:47:35

dzikimaciek

Zima woda na pragnienie solidny prysznic najlepiej chłodny i porządny sen aspiryna na bul głowy to też przydatne, ale jakoś nie wieżę w cudowne tabletki, po których wszystko jest zaraz dobrze to raczej nie działa.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu Tgiqf