MenStream.pl Forum Męski świat O wszystkim Dom pod twoim dowództwem, czyli technologia smartCONNECTED od firmy WIŚNIOWSKI
FORUM
O wszystkim

Dom pod twoim dowództwem, czyli technologia smartCONNECTED od firmy WIŚNIOWSKI

 • 27.07, 11:02:34

  ~Wiśniowski

  Poznaj inteligentną technologię smartCONNECTED od firmy WIŚNIOWSKI, która zamieni twój dom w cyfrową twierdzę,a tobie da niemalże nieograniczone możliwości sterowania nią w czasie rzeczywistym. Niczym zdobywca podbij świat Internetu Rzeczy zanim zrobią to inni i przejmij kontrolę nad swoim domem.
  Centrum dowodzenia domem inteligentnym stanowi urządzenie mobilne – smartfon, tablet, laptop – co tylko masz pod ręką i najczęściej wykorzystujesz w codziennej komunikacji. Co oznacza
  to w praktyce? Za pomocą aplikacji opartej na bezpiecznym szyfrowanym połączeniu radiowym
  Io-homecontrol, zyskujesz natychmiastową kontrolę nad dostępem do swojego domu i posesji,
  z każdego miejsca na świecie. Otwierasz i zamykasz drzwi i bramy jednym kliknięciem, a jeśli jesteś
  w pobliżu swojego domu, nie musisz nawet kiwnąć palcem, by on sam wpuścił cię do środka.
  Uruchamiając opcję geolokalizacji, smartfon sam wyśle informacje do napędu, gdy tylko będziesz w pobliżu i otworzy bramę wjazdową czy drzwi na powitanie. System technologii io-homecontrol połączony jedną praktyczną aplikacją Connexoon Access sprawia, że możesz poczuć się jak pan swojego zamku. Dom inteligentny daje wygodę i bezpieczeństwo, które trudno porównać z czymkolwiek.
  Z pewnością wyposażenie z kategorii Internetu Rzeczy stanie się kiedyś standardem w każdej budowlanej inwestycji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby miłośnicy gadżetów już teraz mogli cieszyć się jego zaletami dzięki systemowi smartCONNECTED, dopełniającemu funkcjonalności nowoczesnych drzwi i bram firmy WIŚNIOWSKI.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 8eSLi