MenStream.pl Forum Męski świat Seks Dojrzała kobieta i młody mężczyzna
FORUM
Seks

Dojrzała kobieta i młody mężczyzna

 • luckyluke77 25.06.10, 15:00:28

  luckyluke77

  W czasach ciągłej pogoni za młodością, coraz częściej zdarza się sytuacja związku młodego mężczyzny z dużo starszą od niego kobietą. Ba, takie związki potrafią być bardzo trwałe. Podobno doświadczenie dojrzałej kobiety i temperament młodego mężczyzny bardzo dobrze do siebie pasują. Zresztą wielu z nas, jak sięgam pamięcią po sobie i po kolegach, marzyło chyba zawsze o seksie z doświadczoną kobietą. Kobietą-nauczycielką, a nie zwykłą partnerką-koleżanką. Niektórzy zapewne tego doznali.

  Jednak mimo to bariera społeczna jest bardzo silna. Jeśli to nie dotyczy gwiazdy Hollywood, to taki związek jest chyba skazany na trwanie w większej lub mniejszej tajemnicy. Ale może właśnie się to zmienia, co o tym sądzicie?

  Poza tym, czy wyobrażacie sobie naprawdę długoletni związek takiej pary. Dajmy na to, że kobieta jest o 15-20 lat starsza. Czy jednak nie jest tak, że każdy mężczyzna zacznie w końcu poszukiwać młodszej, świeższej. Bo choć przecież kobiety są jak wino, to i ono w końcu staje się niepijalne.

  Co w ogóle sądzicie na temat takich związków? Potępiacie? Akceptujecie? A może sami macie takie doświadczenia?
 • To poważny temat. Można dodać pytanie w jakich okoliczność żyje ta kobieta. Czy ma dzieci, czy ma/miała męża? Z tymi dziećmi i mężami to w ogóle czasem bywają takie przygody, że hej... Taka przygoda na pewno może ubogacić, tylko czy z czasem nie stanie się jednak bardzo ciążącym problemem?
 • Zależy jak się tam komu życia układa. Jeśli taka relacja kogoś uszczęśliwia, to czemu nie? Ale ogólnie uważam, że warto się trzymać normalnych proporcji wiekowych. To podstawa dla zbudowania fajnej rodziny.
 • degustator 25.08.10, 09:59:27

  degustator

  Chyba każdy młody mężczyzna marzył o dojrzałej nauczycielce, które go wprowadzi w arkana seksu. To wydaje się jak najbardziej naturalne. Dlatego nie należy się dziwić, że niektórym zostaje tak na stare lata.
 • Nie wygląda to zbyt ciekawie dla osób postronnych, ale czy tak naprawdę ma to jakiekolwiek znaczenie? Jeżeli się kochają, to opinię publiczną powinni mieć „gdzieś” i tyle.
 • mam 26 lat i marze o kobiecie starszej minimum o 15 lat.Nie chce przepijac ciezko zarobionych pieniedzy z kolegami i malolatami ktorzy jak pijawki wsysaja sie w portfel,Chce miec przy sobie,tak bardzo blisko kogos kochanego,ktory przy okazji pomoze pokierowac mi moim zyciem
 • Wiek to tylko pesel,ważna jest dusza.Młody mężczyzna może porozmawiać na każdy temat z dojrzałą kobietą i może być z nią bardzo szczęśliwy-:)
 • Wiek to tylko pesel,ważna jest dusza.Młody mężczyzna może porozmawiać na każdy temat z dojrzałą kobietą i może być z nią bardzo szczęśliwy-:)
 • Wiek to tylko pesel,ważna jest dusza.Młody mężczyzna może porozmawiać na każdy temat z dojrzałą kobietą i może być z nią bardzo szczęśliwy-:)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu nXyGc