MenStream.pl Forum Męski świat Motoryzacja Dobry auto serwis w Krakowie?
FORUM
Motoryzacja

Dobry auto serwis w Krakowie?

• 30.01, 13:03:04

~maślany

Gdzie w Krakowie znajdę dobry serwis? Auto ściąga na prawo i sytuacja jest coraz gorsza a co za tym idzie komfort z jazdy znikomy. Potrzebuję serwisu gdzie zrobią mi badanie zbieżności kół i skorygują. Ale gdzie?
  • 30.01, 13:24:19

~rum432

Z własnego doświadczenia polecam ci Auto Serwis Wadowicka. Tam mają nowoczesny sprzęt i taką korektę wykonają ci perfekcyjnie. Do tego robią przegląd za free. Ja tam zawsze serwisuję :)
  • rum432 dobrze mówi, jak w Krakowie to tylko auto serwis wadowicka www.twojmechanik.com, profesjonalizm z najwyższej półki. No i te darmowe przeglądy, z tego co sie orientuje nikt z konkurencji nie robi bezplatnie tak szczegolowego badania na linii diagnostycznej.
  • 3.02, 13:30:03

~Darekk08

A czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie mogę zacząć serwisować moich 9 samochodów firmowych? Chodzi mi o kompleksową usługę na wszytskie auta w firmie
  • 14.02, 14:27:02

~Krzysztf79

~Darekk08 napisał(a):

A czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie mogę zacząć serwisować moich 9 samochodów firmowych? Chodzi mi o kompleksową usługę na wszytskie auta w firmie

Nie będę oryginalny i też polecę Ci www.twojmechanik.com. Oprócz napraw dla klientów indywidualnych zajmują się również flotami. Wiem, bo pracuję w firmie, której samochodami się zajmują. Regularnie przypominają o przeglądach i wykonują je za free, dysponują przechowalnią opon, robią badania okresowe, wszystkie koszty konsultują przed naprawą i zawsze fajnie doradzą. Jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu S4dnf