MenStream.pl Forum Męski świat Motoryzacja Dobry auto serwis w Krakowie?
FORUM
Motoryzacja

Dobry auto serwis w Krakowie?

• 30.01, 13:03:04

~maślany

Gdzie w Krakowie znajdę dobry serwis? Auto ściąga na prawo i sytuacja jest coraz gorsza a co za tym idzie komfort z jazdy znikomy. Potrzebuję serwisu gdzie zrobią mi badanie zbieżności kół i skorygują. Ale gdzie?
  • 30.01, 13:24:19

~rum432

Z własnego doświadczenia polecam ci Auto Serwis Wadowicka. Tam mają nowoczesny sprzęt i taką korektę wykonają ci perfekcyjnie. Do tego robią przegląd za free. Ja tam zawsze serwisuję :)
  • rum432 dobrze mówi, jak w Krakowie to tylko auto serwis wadowicka www.twojmechanik.com, profesjonalizm z najwyższej półki. No i te darmowe przeglądy, z tego co sie orientuje nikt z konkurencji nie robi bezplatnie tak szczegolowego badania na linii diagnostycznej.
  • 3.02, 13:30:03

~Darekk08

A czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie mogę zacząć serwisować moich 9 samochodów firmowych? Chodzi mi o kompleksową usługę na wszytskie auta w firmie
  • 14.02, 14:27:02

~Krzysztf79

~Darekk08 napisał(a):

A czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie mogę zacząć serwisować moich 9 samochodów firmowych? Chodzi mi o kompleksową usługę na wszytskie auta w firmie

Nie będę oryginalny i też polecę Ci www.twojmechanik.com. Oprócz napraw dla klientów indywidualnych zajmują się również flotami. Wiem, bo pracuję w firmie, której samochodami się zajmują. Regularnie przypominają o przeglądach i wykonują je za free, dysponują przechowalnią opon, robią badania okresowe, wszystkie koszty konsultują przed naprawą i zawsze fajnie doradzą. Jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.
  • Dobry i tani serwis ma Ford, w ich serwisie przykładowo za kompletny przegląd pojazdu płaciłem jakieś 270 złotych, rozglądałem się czy gdzieś byłoby taniej, ale nie znalazłem po lepszej cenie.
  • 19.05, 14:04:13

~jarkoh

Właśnie pozytywne opinie stąd zachęciły mnie do podjechania do tego wychwalanego Auto Serwisu Wadowicka no i nie zawiodłem się:) Zrobili mi przeglad- rzeczywiście za darmo, wyszła jakaś drobna naprawa,którą zajęli się od ręki i zapłaciłem niewiele. Do tego pełna kultura w dziale obsługi klienta. Polecam!
  • 30.06, 13:56:16

~tommyx

Podłączam się, jak w krk to tylko auto serwis wadowicka.
  • 24.07, 13:48:34

~KrzyJot

A jak ze stacją kontroli pojazdów w tym auto serwisie wadowicka? rzetelnie to robią czy na odwal się?
  • 26.07, 15:49:43

~Juurek78

~KrzyJot napisał(a):

A jak ze stacją kontroli pojazdów w tym auto serwisie wadowicka? rzetelnie to robią czy na odwal się?

Mogę polecić ich stację kontroli. Przeglądy na najwyższym poziomie, bardzo rzetelne. Ich diagności to świetni fachowcy.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu hPWxh