MenStream.pl Forum Męski świat Motoryzacja Dobry auto serwis w Krakowie?
FORUM
Motoryzacja

Dobry auto serwis w Krakowie?

 • 30.01, 13:03:04

  ~maślany

  Gdzie w Krakowie znajdę dobry serwis? Auto ściąga na prawo i sytuacja jest coraz gorsza a co za tym idzie komfort z jazdy znikomy. Potrzebuję serwisu gdzie zrobią mi badanie zbieżności kół i skorygują. Ale gdzie?
 • 30.01, 13:24:19

  ~rum432

  Z własnego doświadczenia polecam ci Auto Serwis Wadowicka. Tam mają nowoczesny sprzęt i taką korektę wykonają ci perfekcyjnie. Do tego robią przegląd za free. Ja tam zawsze serwisuję :)
 • rum432 dobrze mówi, jak w Krakowie to tylko auto serwis wadowicka www.twojmechanik.com, profesjonalizm z najwyższej półki. No i te darmowe przeglądy, z tego co sie orientuje nikt z konkurencji nie robi bezplatnie tak szczegolowego badania na linii diagnostycznej.
 • 3.02, 13:30:03

  ~Darekk08

  A czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie mogę zacząć serwisować moich 9 samochodów firmowych? Chodzi mi o kompleksową usługę na wszytskie auta w firmie
 • 14.02, 14:27:02

  ~Krzysztf79


  ~Darekk08 napisał(a):

  A czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie mogę zacząć serwisować moich 9 samochodów firmowych? Chodzi mi o kompleksową usługę na wszytskie auta w firmie

  Nie będę oryginalny i też polecę Ci www.twojmechanik.com. Oprócz napraw dla klientów indywidualnych zajmują się również flotami. Wiem, bo pracuję w firmie, której samochodami się zajmują. Regularnie przypominają o przeglądach i wykonują je za free, dysponują przechowalnią opon, robią badania okresowe, wszystkie koszty konsultują przed naprawą i zawsze fajnie doradzą. Jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.
 • Dobry i tani serwis ma Ford, w ich serwisie przykładowo za kompletny przegląd pojazdu płaciłem jakieś 270 złotych, rozglądałem się czy gdzieś byłoby taniej, ale nie znalazłem po lepszej cenie.
 • 19.05, 14:04:13

  ~jarkoh

  Właśnie pozytywne opinie stąd zachęciły mnie do podjechania do tego wychwalanego Auto Serwisu Wadowicka no i nie zawiodłem się:) Zrobili mi przeglad- rzeczywiście za darmo, wyszła jakaś drobna naprawa,którą zajęli się od ręki i zapłaciłem niewiele. Do tego pełna kultura w dziale obsługi klienta. Polecam!
 • 30.06, 13:56:16

  ~tommyx

  Podłączam się, jak w krk to tylko auto serwis wadowicka.
 • 24.07, 13:48:34

  ~KrzyJot

  A jak ze stacją kontroli pojazdów w tym auto serwisie wadowicka? rzetelnie to robią czy na odwal się?
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu rGF5g