MenStream.pl Forum Męski świat O wszystkim Do czego w XXI wieku jeszcze potrzebny ci telewizor?
FORUM
O wszystkim

Do czego w XXI wieku jeszcze potrzebny ci telewizor?

Zobacz komentowany artykuł
  • Wielu wieńczyło koniec telewizorów, a te mają sie w najlepsze. Ambilight, oled, smart TV, 4K, technologia cały czas idzie do przodu.
  • 12.10.16, 17:53:04

~miszczu76

Ja oglądam od jakiegoś czasu bardzo mało telewizji. Większość programów to takie typowe ,,odmóżdżacze". Jedyne co, to interesują mnie programy podróżnicze albo surviwalowe.
  • Te nowe telewizory są świetne. Szczególnie gdy jest możliwość podpięcia się pod wifi. Ja na swoim oglądam częściej jakieś rzeczy na youtubie niż TV. Bardzo dużo prezentacji jakiś gadżetów militarnych np. można znaleźć na tym serwisie.
  • 17.10.16, 16:42:37

~miszczu76

Ale to zwykle jakieś recenzje są. Ja jak już to oglądam takie krótkie parominutowe, gdzie wszystko jest zwięźle wyjaśnione bez przeciągania.
  • 18.10.16, 19:31:42

~zdzisekk

no ale to nie potrzeba TV jeśli ma służyć tylko do oglądania youtube'a. A co do programów survi to dużo lepsze są książki - przynajmniej według mnie.

• ~miszczu76 napisał(a):

Ale to zwykle jakieś recenzje są. Ja jak już to oglądam takie krótkie parominutowe, gdzie wszystko jest zwięźle wyjaśnione bez przeciągania.

Jeśli coś jest treściwie pokazane to może i nawet 2 minuty trwać, a wiele z tego wyniesiemy,

~zdzisekk napisał(a):

no ale to nie potrzeba TV jeśli ma służyć tylko do oglądania youtube'a. A co do programów survi to dużo lepsze są książki - przynajmniej według mnie.

Można zawsze jeszcze podpiąć laptopa i film obejrzeć, a bez telewizora to jakoś pusto by mi było w pokoju. Co do książek to faktycznie fajnie jest usiąść sobie wieczorem i poczytać. Ostatnio dużo książek w formie poradników czytam o przetrwaniu czy sztukach walki
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu JiJUh