MenStream.pl Forum Męski świat Lotnictwo Czy ktoś robi śmigła 130-135 do Raketa oprócz Pa
FORUM
Lotnictwo

Czy ktoś robi śmigła 130-135 do Raketa oprócz Pa

• No proszę a niedawno przy poście z Gotkiem grałeś takiego sympatycznego chłopca uczulonego na brzydkie słowa, tymczasem jesteś jak widzę zwykłym prostakiem ;D

R
  • 26.02.13, 16:33:40

~alarmnet2000@

Rozmawiałem z Witkiem ma 127 cm nastawne będzie mozna zobaczyć na paragiedzie.:)Rozmawiałem z Bielą ma 130 lewe więc nie do Raketa zostaje Warszawa.Jedyne śmigła 135 cm chociaż mierzone po długości o ile pamiętam tyle nie mają.Oprócz wielu zalet mają też wady cena oraz w moim odczuciu są dość delikatne. A może ktoś ma doświadczenie z Helixem 130 cm???

Pozdrawiam Rafał
  • 26.02.13, 16:56:00

~cyganPPG

On 26 Lut, 08:18, roman <roman.chmielew...@gmail.com> wrote:
    > Michał daj info czy bez jaj faja optycznie wydaje się większa?

Oplułem tablet i się popłakałem :) ze śmiechu.
    Rafi, nie bądź taki sztywny.

A co do śmigieł Witka, to znam człowieka i w życiu nie posądził bym go
    o skopiowanie cudzej konstrukcji śmigła.
    Ale jaj na stół nie położę :)

cygan
  • 26.02.13, 18:18:02

~Henryk Boruta

W dniu wtorek, 26 lutego 2013 16:56:00 UTC+1 użytkownik cyganPPG napisał:
    > On 26 Lut, 08:18, roman <roman.chmielew...@gmail.com> wrote:
    >
    > > Michał daj info czy bez jaj faja optycznie wydaje się większa?
    >
    >
    >
    >
    >
    > Oplułem tablet i się popłakałem :) ze śmiechu.
    >
    > Rafi, nie bądź taki sztywny.

>
    >
    >
    > A co do śmigieł Witka, to znam człowieka i w życiu nie posądził bym go
    >
    > o skopiowanie cudzej konstrukcji śmigła.
    >
    > Ale jaj na stół nie położę :)
    >
    >
    >
    > cygan

hehehe ...porządni piloci nie piszą z tabletu ..:D

pozdrawiam smigaczy ..Heniek
  • 26.02.13, 18:23:53

~maverickcross

Doswiadczenia nie mam ale posiadam 130 i 140 helixa oraz 134 3 lopaty peszke ale ciagle poszukuje czegos nowego
  • W dniu wtorek, 26 lutego 2013 18:23:53 UTC+1 użytkownik maveri...@tlen.pl napisał:
    > Doswiadczenia nie mam ale posiadam 130 i 140 helixa oraz 134 3 lopaty peszke ale ciagle poszukuje czegos nowego

helixa 130 masz na sprzedaż?
  • 26.02.13, 18:50:23

~paraptaszek

Panie Witku, ponieważ nie znam pańskich śmigieł, to się o nich nie wypowiadam. Z tego powodu moja wypowiedź pana nie dotyczy. Nie miałem też takich intencji aby samą tym dotknąć.
  • 26.02.13, 18:58:34

~maverickcross

Info od Pana Witka ze bedzie dostepny na paragieldzie na stanowisku Gotka i zaprasza zainteresowanych
  • W dniu wtorek, 26 lutego 2013 09:58:19 UTC+1 użytkownik roman napisał:

> Hej Witek. Jest możliwość lotu testowego?. Latam topem na 135 Werenca. Nie mam doświadczenia ze śmigłami innych producentów i chętnie bym sprawdził coś nowego.

> Roman

Skąd ta zmiana roman, przed chwilą chciałeś Witka ukamienować broniąc czci Werenca, a teraz na jego śmigle chcesz latać ? ;D

R
  • W dniu wtorek, 26 lutego 2013 09:31:12 UTC+1 użytkownik roman napisał:
    > W dniu wtorek, 26 lutego 2013 09:05:34 UTC+1 użytkownik Rafi napisał:
    >
    > > Czemu jesteś wulgarny Roman ?
    >
    > >
    >
    > >
    >
    > >
    >
    > > R
    >
    >
    >
    > pierdol się Rafi.

Poziom niektórych osób jest porażający. Szkoda słów...
    Nie boję się o moje jaja ponieważ porównując jakość wykonania i zastosowany profil do tej pory niespotykany w śmigłach jestem całkowicie spokojny.
    Śmigła Witka są bardzo sprawne aerodynamicznie, niebywale ciche, perfekcyjnie wyważone i przede wszystkim WYKONANE UCZCIWIE I NIE MALOWANE NA CZARNO W ŚRODKU SPRAYEM jak w przypadku niektórych producentów by ukryć wierzchnią warstwę szkiełka imitującego węgiel. Mało tego nie mają też gąbki w środku ponieważ gąbki używa się do mycia ewentualnie.
ODPOWIEDZ
Wątek pochodzi z grup dyskusyjnych. Odpowiedzi mogą pisać jedynie użytkownicy zalogowani.
Zaloguj się / Zarejestruj się