FORUM
Hi-Tech

antywirus do firmy

• zakładamy z kumplem niewielki biznes, teraz stoimy nad kwestią wyboru antywirusa, jakoś nie możemy dojsć do porozumienia bo każdy ma trochę inne doświadczenia z av, na pewno nie chcemy darmowych, jakie wg was najlepiej chronią?
  • 11.04, 19:22:30

~AdamB91

A dużą masz firmę? W sensie ilość komputerów. Bo niektóre antywirusy są w wersja przeznaczonych dla biznesu. W firmie, w której pracuje jest zainstalowana właśnie gdata dla biznesu. Z ciekawszych rzecz jest to,że nasz administrator może zdalnie z poziomu serwera obsługiwać sieć właśnie pod tym kątem. Wydaje mi się, że taka kompleksowa ochrona sprzętu jest najlepsza, bo darmowe antywirusy w takich wypadkach to może być bardzo złe rozwiązanie.
  • 12.04, 16:03:39

~Michał54

Ja tez odradzałbym darmowe antywirusy jeśli chodzi o firmowe komputery. W takiej sytuacji dane muszą być bardzo dobrze zabezpieczone, aby nigdzie nie wypłynęły. Bardzo dobry antywirus to na pewno G data. MOżesz go kupić w sklepie kluczsystem i zamów od razu dla wszystkich biurowych komputerów.
  • 28.04, 12:50:00

~Deretonio

Bardzo dobrym antywirusem jest na pewno G Data. Sam z niego korzystam juz od dluższego czasu i nigdy mnie nie zawiodł. Kupowałem program w sklepie kluczsystem. Wieec śmiało mogę ci go polecić.
  • Poirot12 9.06, 14:56:32

Poirot12

A ktora wersja gdatybędzie najlepsza dla biznesu z serwerem i tak do max 20 urządzeń (pecety i komórki)?
  • 16.06, 12:59:30

~krostofferr

bardzo dobrym antywirusem jest na pewno g Data. Uzywam go już od długiego czasu i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Licencje możesz kupić w sklepie kluczsystem, zobacz tam sobie.
  • Poirot12 29.06, 10:16:46

Poirot12

A używasz wersji dla biznesu? i jeszcze jedno, jak jest z zabezpieczeniem innych systemów i poczty firmowej?
  • 13.07, 18:27:51

~czrnecki

mamy w firmie te g datę business, wszystko śmiga, mamy komputery mac i nie było łatwo coś znaleźć na ten system ale ten antywirus się sprawdził i też wiem że zwiększa bezpieczeństwo dancycn na dyskach
  • Poirot12 23.08, 19:42:56

Poirot12

A tablety i komórki? Czyli Android. Bo u nas szefostwo chce kupić z abonamentem trochę telefonów.
  • 24.08, 11:52:10

~merenciu

Skoro nie chcesz darmowych antywirusów to fajnym wyjściem będzie płatny G Data. Ja go używam w domu i również w swojej firmie. Uważam, że jest godny polecenia. Licencję na niego możesz kupić na przykład w sklepie kluczsystem. Są na rok lub dwa lata.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu acPJh