FORUM
Hi-Tech

antywirus

• możece poelcić jakiegoś dobrego antywirusa pod win 10?? Kończy mi się licencja Nortona ale jako nie jestem przekonany do tego antywirusa, za mocno mi zamulał i co chwila coś tam blokował a interface ma niezbyt przyjazny
  • 22.02, 09:24:55

~Pietero

Zobacz sobie w takim razie na antywirus G data, Sam z niego korzystam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Można go kupić na przykład w sklepie kluczsystem-sklep.pl Także sobie tam zobacz.
  • 30.03, 20:21:48

~Lublajn

Ja też polecam antywirusa G data, sam z niego korzystam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem oczywiście oryginał, bo nie lubię pirackich wersji. Zamawiałem w sklepie kluczsystem-sklep.pl bo tam go mają.
  • 12.04, 15:38:33

~Mederency

U mnie dobrze sprawdza się G data. Uzywam go z powodzeniem już od kilku lat i jestem spokojny o swoje dane. Kupowałem w sklepie kluczsystem-sklep.pl
  • 24.04, 22:25:46

~demkooo

czy antywirusy dla firm różnią się mocno od tych dla standardowych użytkowników? na ile stanowisk opłaca się już inwestować w wersje biznesowe?
  • 28.04, 12:00:41

~medegereo

Zobacz sobie do sklepu kluczsystem. Mają tam bardzo dobrego antywirusa G data. U mnie ten program sprawdza się super.
  • 24.08, 12:12:43

~werendo

Ja myślę, że dobrym wyborem będzie antywirus G Data. To jeden z lepszych programów. Sam go używam już od dawna. Licencję zawsze kupuję w sklepie kluczsystem.
  • 18.10, 16:54:00

~cybemel

No ja myślę jak jak koledzy powyżej, bo sam korzystam od dawna z antywirusa G data. A licencję kupuję w sklepie klucz system. To zresztą ich autoryzowany sklep.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 4eKbe