FORUM
Hi-Tech
  • 6.02, 23:19:03

~barolini

Panowie możecie polecić jakiś sensowny alkomat na prezent, kumpel ma niedługo 30tkę i chcemy się zrzucić na coś solidniejszego, on lubi sobie popić więc dobrze jakby choć te parę imprez przetrwał ten alkomat ;)
  • 8.02, 12:28:46

~ArekZ89

Ja ostatrnio wychaczyłem na allegro Alkohit x45. Ma fajny design i dobry sensor elektrochemiczny. Przekonuje także lat gwarancji. W internecie sporo znajdziesz na temat alkomatów i o tym, że nie warto kupować zabawek za "stówę".
  • Ja mam certen i działa bez zarzutu. Jest miarodajny bo ma czujnik elektrochemiczny podobny do tego z policyjnych sprzętów.
  • 10.02, 09:52:54

~barolini

Dzięki za polecenia, ArekZ89 - masz ten alkomat?? Wygląda fajnie i widze że też kalibracja jest przez 2 lata darmowa
  • Alkohity mają teraz 6 lat gwarancji, więc dobry wybór ;) Na pewno jest to zakup na lata, a nie zabawka, kótra padnie po kilku miesiącach.
  • 22.02, 09:28:20

~Marcinn5

Ja kupowałem całkiem prosty i niedrogi alkomat w sklepie wasserman.pl i powiem Wam, że spełnia swoje zdanie. działa jak nalezy. Warto mieć taki alkomat w domu, by się kontrolować.
  • 30.03, 20:24:37

~gerencjusz

Zobacz sobie na alkomat w sklepie wasserman mają tam calkiem fajny i niedrogi model alkomatu. Sam z niego korzystam i super się sprawuje. Warto też zajrzeć do nich na aukcje http://wasserman.eu/aukcje bo można wylicytować coś w naprawdę niskich cenach
  • 12.04, 15:42:43

~Myredope

Ja używam alkomatu ze sklepu wasserman.eu kupowałem go tam już jakiś czas temu i nadal działa, fajnie mierzy poziom alkoholu. Jest naprawdę w porządku, mimo że nie był drogi.
  • 24.08, 12:04:43

~pieterko

Nie musisz mieć żadnego wypasionego alkomatu, żeby dobrze mierzył. Ja mam taki normalny bez bajerów ze sklepu wasserman. Dobrze mi się sprawdza i już kilka razy mnie uratował.
  • Poirot12 8.09, 12:17:50

Poirot12

Wypas, nie wypas. Zawsze lepiej kupić coś z dobrym sensorem. Czasem lepiej postawić na coś więcej. Wcześniej miałem alkomat ze zwykłym ustnikiem, ale w alkohicie x60 mogę zamiast ustnika użyć specjalnego lejka. Bardzo przydatne na imprezach, jak chcesz szybko sprawdzić większą ilość osób. Po prostu najlepiej zajrzeć do danego producenta i sprawdzić, co dany model oferuje. Dobrze jest też podpytać się znajomych o przydatność różnych funkcji.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu ks94j