MenStream.pl Forum Kariera Biznes Szukam serwisu z Krakowa - do laptopa i tableta
FORUM
Biznes

Szukam serwisu z Krakowa - do laptopa i tableta

• 20.10.15, 14:11:59

~skywalker2000

Szukam serwisu z Krakowa - do laptopa i tableta który sprawnie i skutecznie usunie usterkę w urządzeniach.
  • Korzystam z serwisu Redicreo przy Szlaku (okolice ul. Długiej). To jest dobry serwis komputerowy i tablet też tam naprawisz.
  • Ja polecam Pana Piotra. Swoją pracę wykonuje sumiennie i profesjonalnie. Jego ogłoszenie znajdziesz tutaj:
    http://www.favore.pl/17876_piotr-mlodnicki-serwis-rtv-krakow-malopolskie.html
  • 10.11.15, 10:31:40

~Bluemountain

~MarianQ napisał(a):

Korzystam z serwisu Redicreo przy Szlaku (okolice ul. Długiej). To jest dobry serwis komputerowy i tablet też tam naprawisz.

ja również korzystam z Redicreo ,pracują tam prawdziwi fachowcy :)
  • Tylko Redicreo. 10/10
    + skuteczne naprawy
    + szybko
    + za całkiem rozsądne pieniądze serwisują
  • 19.01, 20:43:44

~felekked

Ja oddawałem zepsutego laptopa do serwisu redicreo w krakowie. Naprawdę fachowy zespół specjalistów. Myślalem, że komputer pójdzie już na złom, a jednak dało się go naprawić i co najważniejsze odzyskać wszystkie dane.
  • 12tomek34 28.01, 00:19:08

12tomek34

grown napisał(a):

Ja polecam Pana Piotra. Swoją pracę wykonuje sumiennie i profesjonalnie. Jego ogłoszenie znajdziesz tutaj:
    http://www.favore.pl/17876_piotr-mlodnicki-serwis-rtv-krakow-malopolskie.html

Zgadzam się! Też korzystałem z jego usług, jak mieszkałem w Krakowie ;).
  • 22.02, 09:50:44

~Marianko3

Ja naprawiałem kiedyś komputer w serwisie Redicreo i naprawdę super. Widać, że chłopaki znają sie na rzeczy naprawią wszystko. Możesz spokojnie do nich uderzać z zepsutym laptopem.
  • 28.03, 10:43:45

~Uyereda

Jak z Krakowa to na pewno redicreo. Mają serwis komputerowy na ulicy szlak, niedaleko galerii krakowskiej. Znają się na komputerach, więc spokojnie możesz oddać do nich sprzęt.
  • 30.03, 20:54:37

~herende

Jeśli chodzi o krakowskie serwisy, gdzie naprawiają laptopy i tablety, to na pewno zapytaj w redicreo. Mają biuro na ulicy szlak. Znajdziesz na pewno. To dobry serwis!
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu s6Uei