MenStream.pl Forum Kariera Praca studia podyplomowe
FORUM
Praca

studia podyplomowe

• Myślę o tym żeby zmienić branżę, pracuję jako nauczyciel ale coraz bardziej mam dość swojej pracy, wiem że prace związane z marketingiem są teraz na topie, jak przeglądam takie ogłoszenia to tylko w zasadzie marketing albo bezpośredni albo internetowy, czy są jakieś sensowne studia podyplomowe nt. internetowego, SEO itd.?
  • Witam! Studia podyplomowe z zakresu marketingu internetowego i pokrewne znajdzie Pan w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Cala oferta, warunki rekrutacji i wszelkie informacje dostępne są na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia do 31 maja można liczyć na specjalną promocję zniżkową w kwocie 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB
  • to się muszę streszczać, kiedy najpóźnej można się zapisywać jeśli bym nie zdążył do końca maja?
  • Bark, do 31 maja trwa promocja na obecnych warunkach. Po tym terminie jej warunki mogą ulec zmianie.

Online Ekspert WSB
  • 24.05, 19:14:07

~MarysiaM8

Miejmy nadzieję że się nic nie zmieni bo promocja fajna i warto skorzystać ale chyba sie tez nie wyrobię.
  • Wzorem lat poprzednich promocja będzie nadal dostępna, jednak trzeba liczyć się z tym, że nie na takich samych warunkach.

Online Ekspert WSB
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu ewFke