MenStream.pl Forum Kariera Praca Studia a awans w pracy
FORUM
Praca

Studia a awans w pracy

• Podczas rozmowy z szefem okazało się że jest możliwość awansu u mnie w pracy ale szef nie powiedział prosto z mostu ale dało się odczuć że potrzebne do tego są moje wyższe kwalifikacje. Pytał czy chce iść dalej się uczyć. Kurcze jak myślicie po 3 latach od skończenia nauki dam sobie jeszcze radę??
  • Dlatego może warto wybrać studia podyplomowe, które zazwyczaj trwają dwa semestry. Z tego miejsca zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej na stronie wsb.pl. Studia można podjąć m.in. na kierunkach: Nieruchomości, Logistyka, Języki Obce czy Zarządzanie. Dodam, że zapisując się na studia do 10 sierpnia wpisowe wynosi dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB
  • 7.08.16, 19:46:50

~przemkoW

promocji już prawie koniec. :/ Kiedyś też stałem przed takim dylematem i zdecydowałem się że spróbuję. I się udało. Szef mi pomógł finansowo.
  • PrzemkoW promocja zniżkowa na studiach podyplomowych w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej została przedłużona do 19 września, tak więc nadal można z niej skorzystać. Jej warunki pozostają takie same - 100zł wpisowego i zniżka na czesnym 300zł.

Online Ekspert WSB
  • Witajcie jeszcze raz! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób aplikujących na studia podyplomowe chciałem przekazać, że nasza promocja zniżkowa została przedłużona aż do 15 października. Teraz nadal można liczyć na zniżkę 300zł w czesnym oraz wpisowe, które kosztuje 150zł zamiast 400zł. Zapraszam na wsb.pl - rekrutacja na studia nadal jest otwarta!

Online Ekspert WSB
  • Cześć.
    Jeżeli już studia podyplomowe to tylko te w Krakowiew Szkole EUROPEJSKIEJ.
    Pozdrawiam.
  • Myślę, że trzy lata nie stanowią problemu. Pewnie trochę czasu zajmie ci przyzwyczajane się, ale na pewno dasz sobie radę. Też byłem w podobnej sytuacj, tyle że u mnie wystarczył dodatkowy kurs, studia nie były konieczne. Jakbyś był zainteresowany ofertą pracy, do której nie potrzebujesz studiów, za to masz doświadczenie w kierowniu zespołem, to akurat prowadzimy nabór na kierownika regionu. Wszystkie inormacje są w tym ogłoszeniu: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=147 . Zależy nam głównie na kandydatach z Piły i Łodzi. Mój pracodawca proponuje dobra umowę i całkiem fajne benefity.
  • damian171 13.01, 11:45:46

damian171

Ja bym polecał takie rozwiązanie, wybierz coś co najbardziej pasuje do obowiązków osoby na stanowisku, które masz na oku nie obecnego. Nawet jeśli niewiele się nauczysz to pokażesz pracodawcy że zależy Ci na tym stanowisku i że jesteś gotowy się dokształcać
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu ae3dk