MenStream.pl Forum Kariera Biznes sklep internetowy
FORUM
Biznes

sklep internetowy

• czy myślicie że otwieranie sklepu internetowego z częściami samochodowymi to dobry pomysł? mam warsztat i sprzedaję też części więc pomyślałem, że wysyłkowo, na całą Polskę też mógłbym to robić bez problemu
  • wydaje mi się, że konto na allegro Ci wystarczy i jest to znacznie mniejsze obciążenie, w sumie tylko w pudła do pakowania przesyłek musisz się zaopatrzyć i podajnik do taśmy się też bardzo przydaje, ale to na http://aplikatory.com/ warto zajrzeć i sobie zamówić
  • Warto się zastanowić, bo towar masz :) ale przy tym też jest sporo roboty - trzeba stworzyć sklep internetowy, poumieszczać produkty ( i cały czas aktualizować) i najważniejsze... dobrze pozycjonować stronę ( bo bez tego nie będziesz miał ruchu).
  • 4.12.16, 18:29:26

~robert333

Raczej na samym allegro biznesu nie zrobi. jak wyżej musi stworzyć kilka kanałów komunikacji z klientami. jednym z nich jest własna strona www. A jak strona, to i SEO. Takie rzeczy zawsze zlecasz agencją SEO, a te znajdziesz najprędzej w sieci. Np. pozycjonowaniem zajmuje się seo-www.pl Ogólnie na problemu z tym, aby znaleźć podmiot od takich działań.
  • 12tomek34 3.01, 13:28:41

12tomek34

Ja myślę, że jeśli już prowadzisz sprzedaż części, to będzie ci dużo łatwiej rozprowadzić to w internecie. Samo allegro to jednak faktycznie może być mało, rozreklamuj się na początek na innych portalach ogłoszeniowych!
  • damian171 13.01, 11:51:22

damian171

tak to może być bardzo dobry pomysł, szczególnie że pozwoli Ci to w dość krótkim okresie znacząco podnieść przychody firmy i zwiększyć rynek, pamiętaj że wiąże się to również z kosztami oraz wymagana jest zwykle dość specjalistyczna wiedza z zakresu e-commerce, szczególnie jeśli zdecydujesz się otworzyć własną platformę a nie robić to prze llegro
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 88HTg