MenStream.pl Forum Kariera Praca praca za granica???
FORUM
Praca

praca za granica???

• chce wyjechac do pracy za granice za chlebem, w Polsce nie mam zadnych perspektyw w tej kwestii;/ marne 1100zl miesiecznie mnie nie urzadza;/
  • jesli masz kogos kto zalatwi Ci prace to jedz, sam bym wyjechal, pracuje tutaj jak wół za 1500zl i mam juz dosc na nic kasy odlozyc sobie nie moge
  • wyjedz jak masz taka opcje, moj kumpel wyjechal jakis rok tmeu do Norwegii, pracuje przy filetowaniu lososia i zarabia kokosy:)
  • latwalaska 27.02.14, 13:37:45

latwalaska

no okej chcesz ale czy masz moziwosic? do jakiego kraju? co mialbys robic? jak wygaldala by twoja praca tam, gdize bys mieszkal, zyl itp?? to wszystko musizs przeanalizowac i dowiedzice sie cyz warto
  • wyjedz do Norwegi, kolega tam wyjechal, pracuje na lini produkcyjnej calkiem spoko zarabia, narzeka tylko, ze wiecej slonca by sie przydalo
  • a moze praca na platformie wiertniczej, tam podobno bardzo duzo mozna zarobic, wiec mysle, ze to jakis pomysl jest:)
  • 28.09.15, 19:54:49

~WiesiuKowal

Spróbuj poszukać na Voorneputten to jest agencja pośrednictwa pracy i ich oferty są bardzo dobre jeśli chodzi o warunki i wynagrodzenie i są uczciwi a to najważniejsze, jeśli wyjeżdzasz do obcego kraju. Byłem dzięki nim w pracy w Holandii i dałem radę, zarobiłem więc jak masz tak marnie zarabiać w Polsce to się nawet nie zastanawiaj.
  • 8.10.15, 21:02:50

~romektomekatomek

Jedź tylko nie narzekaj ;) Ja pracę za granicą traktowałem jako możliwość dorobienia. Firma Eurokontakt specjalizuje sie w pracach za granicą i miałem pewność, że byle gdzie mnie nie wyślą. Wróciłem, żona się stęskniła. CO jakiś czas wyjeżdzam i cieszę się że mam taką możliwość i że znalazłem dobrego pośrednika.
  • 9.10.15, 10:44:57

~KaczyDziób

Kolegę z góry wkurza to co mnie ;) Nie narzekaj... praca za granicą da CI dobre pieniądze więc szukaj i nie marudź. Agencji pośrednictwa jest kilka, poszukaj czegoś VPU Polska ponieważ byłem dzięki nim w Holandii i jak na pierwszy wyjazd do pracy za granicę to nie było tak źle. miałem opiekę polskiego koordynatora, zarobiłem i wróciłem. DO wszystkiego można przywyknąć nawet do rozłąki z rodziną na kilka miechów. Czasem to nawet pomaga w związku :P
  • 4.11.15, 13:20:37

~RyszardWielki

A ja w sumie chyba poszukam czegoś w kraju. Znam dwa języki i z tego co mi kolega mówił, to na http://www.linguajob.pl/ jest sporo ofert z różnych branż. Nie miałem jeszcze czasu dokładnie przeglądnąć ale zaraz się zabieram jak tu napiszę ;) Poza tym czy ktoś z Was korzystał? Na początek to skorzystam w kreatora kariery bo ponoć to bardzo pomaga w określeniu swojej ścieżki zawodowej:)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu HXd5c