MenStream.pl Forum Kariera Biznes najlepszy kredyt
FORUM
Biznes

najlepszy kredyt

 • 8.01.15, 10:57:17

  ~kredytygrudziadz

  Witam. Jeśli posiadasz już kredyt i Twoje raty są zbyt duże zapraszamy do nas www.kredytgrudziadz.pl u nas uzyskasz fachową pomoc w zmniejszeniu swoich miesięcznych zobowiązań. Nie masz się co wstydzić. Każdy z nas ma jakiś kredyt, więc jeśli może on być tańszy, to dlaczego z tego nie skorzystać W naszej ofercie mamy do wyboru 26 banków. W każdym z nich jest inna promocja. My pomożemy w doborze najlepszej oferty. Zapraszamy na nasza stronę www.kredytgrudziadz.pl bądź zadzwoń aby dowiedzieć się szczegółowych informacji 503-580-333
 • 22.02, 10:23:19

  ~autkop

  Myslę, że najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu na takich warunkach, które nam odpowiadaja. Chodzi tu przede wszystkim o wysokość raty i to, czy damy radę je spłacać przez długi okres czasu. najlepiej skorzystać z darmowych rankingów, na przykład takich jak ten na http://moneye.pl gdzie można porównać oferty róznych kredytów i wziąć ten najbardziej odpowiedni.
 • 30.03, 20:52:26

  ~Belubiasz

  Ja też myślę, że przed podjęciem tak ważnej decyzji jaką jest kredyt trzeba porównać ze sobą kilka ofert banków. Zobaczyć, jakie warunki oferują, jak drogie kredyty mają i ile będziesz je spłacał. Na http://moneye.pl jest w sumie fajny ranking kredytów gotówkowych, więc sobie tam zobacz.
 • 16.07, 19:25:00

  ~Wojcuecg33

  A jak szukacie dobrej chwilówki to polecam Wam ExtraPortfel. Jakiś czas temu skorzystałem z ich oferty i mają naprawdę dobre warunki. Na ich stronce mozna sobie zrobić symulację pożyczki. Ogólnie dla mnie największym plusem jest, że pożyczają na 45 dni, a nie na 30 jak inne firmy.
 • 17.08, 15:46:49

  ~534321

  moze zamiast brac kredyt lepiej sprobowac inwestycji i zarobic te pieniadze? w dzisiejszych czasach strach sie zadluzac, praca wydaje sie pewna, a moze byc roznie. ja wkladam kase w trading na gieldzie kryptowalut, zaczalem od malych kwot i ide cal czas do przodu. wciagnalem juz kumpla, takze obaj poleamy.
 • 24.08, 18:08:41

  ~remebre

  Przed kredytem warto się też upewnić, że nasze nazwisko nie widnieje w spisie bik. Bo jeśli tak, to bank odmówi kredytu. Ja miałem dokładnie taką sytuację. Na szczęście firma http://wyczyscbik.com.pl bardzo mi wtedy pomogła. Wykasowali moje nazwisko z bazy bik.
 • 4.09, 12:39:00

  ~Peterrnoi

  No właśnie, bo kiedy jesteś w biku, to żaden bank nie udzieli ci kredytu. Najlepiej wtedy odezwać się do firmy wyczyść bik, aby pomogli wykasować nazwisko z tej bazy. Zaufana firma!
 • Może rozwiązaniem będzie pożyczka w takiej sytuacji https://konkretnakasa.pl/
 • 18.10, 17:29:19

  ~erryc4

  A nie masz problemu z bikiem? Bo wtedy najlepiej odezwać sie do firmy wyczyśc bik. Zajmują się oczyszczeniem Twojego nazwiska z bazy dłużników. Fajna sprawa. Warto skorzystać.
 • Prawo wymusiło na firmach udzielających tzw. chwilówek, by informowali klientów o wszystkich kosztach pożyczki oraz ograniczyło wysokość oprocentowania i innych kosztów, jakie były na klientów przerzucane. W wonga wcześniej też było wszystko jasno opisane na stronce.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu wn2mj