MenStream.pl Forum Kariera Praca język a praca?
FORUM
Praca

język a praca?

• Czy znajomość języka jakoś wam pomogła w pracy? ja mam wrażenie, że utknąlem w miejscu, chocia jestem najstarszy stażem w teamie to nowsi otrzymali już awans a ja dalej nic, ostatnio troche podpadłem na spotkaniu z zagranicznym klientem, bo nie potrafiłęm nic sensownego wydukać po angielsku, a przecież szefowi mówiłem jak dobrze znam język, chcę ambitnie pójsćn a kurs do speak upa i nie zrobić znów z sibie pośmiewiska, tylkojak to pogodzić z pracą, która i tak ma nienormowany czas godzin
  • Kazik34 10.01, 13:21:35

Kazik34

Myślę, że język jest przydatny na większości biurowych stanowisk, jednak nie sądzę, aby był czynnikiem decydującym o awansie.
  • damian171 13.01, 11:38:28

damian171

Moim zdaniem język to podstawa, a już w ogóle angielski, oczywiście są firmy i i stanowiska gdzie taka umiejętność nic nie jest warta, ale generalnie większość firm ma kontakt z zagranicą, w mniejszym lub większym stopniu. Poza tym firma może pracownika nauczyć praktycznie wszystkiego, znajomość języka to coś o co musi zadbać we własnym zakresie.
  • miko400 16.01, 23:28:34

miko400

Bardzo,dzięki temu dostalem awans, sprawdzilem się przy niemieckim projekcie
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu AWgxh