MenStream.pl Forum Kariera Biznes Jaki program wspomagający zarządzanie
FORUM
Biznes

Jaki program wspomagający zarządzanie

• dawidkoss 18.05, 11:07:29

dawidkoss

Witam!
    Poszukuję jakiegoś programu, który wspomógłby zarządzanie w mojej firmie. Głownie chodzi mi o polepszenie przepływu informacji, bo dostajemy dużo zleceń i później się okazuje, że nie możemy się wyrobić, bo jeden fachowiec ma do zrobienia parę rzeczy jednocześnie. Chciałbym mieć jakiś program, w który można wpisać wszystkie zlecenia i zadania, przypisać do tego poszczególnych ludzi i ile kto ma czasu. Najlepiej gdyby to była aplikacja dostępna online, żeby każdy pracownik miał dostęp. Czy ktoś może mi polecić jakiś tego typu program?
  • galant88 24.05, 14:17:39

galant88

W firmie, w której pracuję (IT, około 20 osób) ostatnio szukaliśmy i sprawdzaliśmy różne programy do zarządzania projektami. Niestety większość z nich albo nie spełniała wszystkich naszych wymagań, albo była zbyt skomplikowana dla naszych projektów :( Po wielu testach zdecydowaliśmy się w końcu na http://pmcompass.pl/. Jest to polski program (istnieje możliwość zmiany języka na angielski), który mogę z pewnością polecić! Doskonale sprawdza się w naszym niewielkim zespole :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 2qrmd