MenStream.pl Forum Kariera Biznes Jaki program wspomagający zarządzanie
FORUM
Biznes

Jaki program wspomagający zarządzanie

• dawidkoss 18.05, 11:07:29

dawidkoss

Witam!
    Poszukuję jakiegoś programu, który wspomógłby zarządzanie w mojej firmie. Głownie chodzi mi o polepszenie przepływu informacji, bo dostajemy dużo zleceń i później się okazuje, że nie możemy się wyrobić, bo jeden fachowiec ma do zrobienia parę rzeczy jednocześnie. Chciałbym mieć jakiś program, w który można wpisać wszystkie zlecenia i zadania, przypisać do tego poszczególnych ludzi i ile kto ma czasu. Najlepiej gdyby to była aplikacja dostępna online, żeby każdy pracownik miał dostęp. Czy ktoś może mi polecić jakiś tego typu program?
  • galant88 24.05, 14:17:39

galant88

W firmie, w której pracuję (IT, około 20 osób) ostatnio szukaliśmy i sprawdzaliśmy różne programy do zarządzania projektami. Niestety większość z nich albo nie spełniała wszystkich naszych wymagań, albo była zbyt skomplikowana dla naszych projektów :( Po wielu testach zdecydowaliśmy się w końcu na http://pmcompass.pl/. Jest to polski program (istnieje możliwość zmiany języka na angielski), który mogę z pewnością polecić! Doskonale sprawdza się w naszym niewielkim zespole :)
  • 20.06, 18:10:07

~miresk

ja u siebie stosuję system z mwizyta.pl jest to system rezerwacji, ale prowadzę klub fitness więc sprawdza się bardzo dobrze. Też miałem problem, że jeden pracownik miał kilka zajęć, za dużo osób na zajęcia, no ogólnie było czasem zamieszanie. a nie oszukujmy się klienci tego nie lubią.
  • 26.06, 17:49:53

~Wojtekmajak

~miresk napisał(a):

ja u siebie stosuję system z mwizyta.pl jest to system rezerwacji, ale prowadzę klub fitness więc sprawdza się bardzo dobrze. Też miałem problem, że jeden pracownik miał kilka zajęć, za dużo osób na zajęcia, no ogólnie było czasem zamieszanie. a nie oszukujmy się klienci tego nie lubią.

Teraz chyba coraz bardziej jest to popularne, w sumie dobrze, dlaczego sobie nie pomagać. Takie systemy sprawdzają się w wielu branżach :)
  • 12.07, 13:33:52

~KrystianMaj

Zgadzam się jest to coraz bardziej popularne, ten z mwizyta.pl działa podobno naprawdę fajnie więc jak ktoś ma taki biznes, że to działa trzeba korzystać
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 7eFif