MenStream.pl Forum Kariera Biznes jak założyć sklep internetowy krok po kroku?
FORUM
Biznes

jak założyć sklep internetowy krok po kroku?

 • Chciałbym założyć własną działalność gospodarczą, myślę o sprzedaży w sieci, dlatego chciałbym założyć własny sklep internetowy, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się tym zająć krok po kroku?
 • musisz założyć własną działalność gospodarczą już dziś można to zrobić przez internet wypełniając formularz CEIDG-1
 • dodatkowo sam sklep nie wystarczy, trzeba cos sprzedawać, znalazłem fajną rzecz, czy to dobra opcja?

  podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepu internetowego Oscommerce i innych, z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').
  Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego obecny budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.
 • 12.01.15, 15:35:37

  ~armaturka


  velvvvet napisał(a):

  Chciałbym założyć własną działalność gospodarczą, myślę o sprzedaży w sieci, dlatego chciałbym założyć własny sklep internetowy, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się tym zająć krok po kroku?

  poczytaj na stornie sky-shop.pl na dole dużo artykułów na ten temat i wszystko proste i jasne rozpisane.
 • 1.10.15, 11:26:09

  ~manekbojkot

  będziesz musiał zadbać o legalny system operacyjny, pewnie przydatny będzie też pakiet biurowy. żeby nie przepłacać możesz zorientowac sie w ofercie sklepu Klucz- system. ja współpracuje z nimi juz od dłuższego czasu i maja świetne ceny i atrakcyjne rabaty przy dłuższej współpracy. na poczatku warto szukac oszczednosci wszedzie gdzie to mozliwe .
 • 15.07.16, 20:51:48

  ~Krzysiekkkkk3

  Zakładając sklep ważne też jest jego reklama. W dzisiejszych czasach Internet jest najważniejszy, więc bez pozycjonowania ani rusz. Polecam Ci tę agencję reklamową - http://www.antygen.pl/ . Jedni z lepszych na rynku jeżeli chodzi o pozycjonowanie.
 • 14.07, 16:56:21

  ~Janusz992

  Grunt to dobra domena, hosting itd. Zapoznajcie się z ofertą Hekko. Przy sklepie to juz warto zainwestować w najbardziej rozbudowaną opcję hostingu, żeby nie było żadnych problemów ze stroną.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu wp1hm