MenStream.pl Forum Kariera Praca Jak szukacie pracy?
FORUM
Praca

Jak szukacie pracy?

• Zastanawia mnie w jaki sposób inni szukają pracy...ja zazwyczaj staram się po przez portale oferujace pracę... czy macie jeszcze jakieś inne swoje sposoby na znalezienie pracy?
  • Ja szukam rpacy po przez znajomych, pytam się ludzi na Facebooku, czy nie słyszeli o jakieś pracy, albo czy nie mogą mnei komuś polecić! Tak raz już znalazłem rpacę i teraz będę próbował jeszcze raz!
  • ja zazwyczaj zaczynam podpytywac znajomych czy nie znaja kogos kto szuka pracy, potem zaczynam szukac na portalach internetowych:)
  • ja przez portale internetowe, ale bywa i tak, ze wypisuje sobie firmy i uderzam do nich bezposrednio, to mysle zwieksza szanse na zatrudnienie;)
  • fototronic 25.02.14, 13:30:39

fototronic

ja glwonie szukam po internecie bo tam jest bardzo duzo ofert i jak cos znajde to dopiero wysylam cv jest szybko prosto i bardzo latwo cos znalesc
  • ja staram sie przegladac interent w tych tematach gdzie sa prace do wziecia i rozne oferty pracy, to wazne bardzo jest do tego aby monitorowac ciagle, to jest mega ciekawe jak korzystasz z innych portali z praca
  • ja standardowo przez portale internetowe, ale mam znajomych co lecą tylko na kontaktach:/ idzie im to szybko i dobre oferty zgarniają, ale ja bym tak nie mógł, być ciągle zależny od czyjejś sympatii tylko lub jej braku
  • ja szukałem pracy za granicą przez znajomych chyba z dobre pół roku. A później kuzyn powiedział mi ze jest taka agencja VPU i że brat jego dziewczyny wyjechał dzięki nim do Holandii, zgłaszasz sie do nich, oni zapewniaja wszystko, transport, zakwaterowanue tam, nawet jestes dzięki nim ubezpieczony no i podobno mieli tam polskiego koorydnaotora
  • za granice najlepiej i to przez jakas dobra i sprwdzona agencje. Ja probuje zyc tu w polsce ale moja zona jezdzi pracowac jakoopiekunka do niemiec, przez ej job. byla juz 2 razy, bez porownania zarobki, praktycznie cala pensje moze odlozyc bo ma tam wszystko zapewnione
  • 19.02.16, 09:39:48

~Xsiąże M

Może warto przeszukać agencje pracy? Często mają fajne oferty i to różnorode! Sam tak znalazłem pracę.

http://xsiazem.blogspot.com/
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu Gmqxc