MenStream.pl Forum Kariera Biznes inwestycja w przyszlosc
FORUM
Biznes

inwestycja w przyszlosc

• bang_bang 17.05.13, 08:36:45

bang_bang

mam odlozone troche pieniedzy ktore zarobilem przez ostatnie pare lat. chcialbym je gdzies ulokowac tak z sensem zeby miec pewnosc ze to bedzie moja inwestycja na przyszlosc. Co moglibysice mi polecic ?
  • nie chce cie martwic ale w polsce niema co liczyc na swietlana przyszlosc ;/ lepiej majac pieniadze uciec z tego kraju i zyc gdzies indziej gdzie mozesz zarobic niezle i godnie zyc. w polsce niestety ani jedno ani drugie ciezko spelnic
  • w przyszlosc mozesz zaiwestwoac wsposob najprostszy czyli zainwestuj w siebie :) jak masz pieniadze to zrob sobei jakies kursy ktore moga ci pomoc znalesc dobra albo lepsza prace :) np. kursy jezykowe na maszyny czy cso w tym kierunku
  • Pamiętam że kiedyś dla każdego najlepszą inwestycją były dzieci... teraz przy polityce naszego piep... rządu dziecko staje się ciężarem!! A ludzie tylko czatują jak drugiemu podłożyć świnię!!
  • skok_do_wody 20.05.13, 13:20:27

skok_do_wody

moim zdaniem jak masz duzo gotowki to moze nie glupim pomyslem jest zainwestowanie w nieruchomosci? to sa zawsze dobre inwestycje i czesto sie zwracaja z nawiazka ale to tez zalezy od tego jak wyglada sytiacja na rynku obecnie
  • JA N atwoim miejscu kupiłbym jakieś meiszkanie, moim zdaniem to najlepsz ainwestycja w życiu, dość ze masz mieszkanie swoje, to na przykłąd możesz je póxniej wynajmować.
  • kucharska44 21.11.16, 15:05:42

kucharska44

Drodzy, założyłam nowy wątek odnośnie pytania o polisę na przyszłość w Nationale-Nederlanden, czy jesteście w stanie jakoś skomentować wpis? Chciałabym wiedzieć, czy to dobra firma ubezpieczeniowa?
  • karroollek 22.11.16, 11:43:38

karroollek

Moim zdaniem najlepszą inwestycją będzie mieszkanie w większym mieście, jeżeli nie ty w nim zamieszkasz, to wtedy je wynajmiesz. Jestem pewien, że wynajmując je przez kilka lat studentom inwestycja się zwróci.
  • 15.12.16, 21:16:08

~Montreusz

Możesz założyć oczywiście lokatę jeśli masz sporo oszczędności i chcesz je jakoś ulokować. Zobacz sobie na stronę https://moneye.pl/ranking-lokat-bankowych/ gdzie masz ranking lokat bankowych. Myślę, że wybierzesz tam najodpowiedniejszą dla siebie :)
  • 17.08, 15:40:41

~mrbigbig

Ja zaczynam inwestowac w kopalnie kryptowalut, nie boje sie polecac tego sposobu na zarobek, bo na rynku jest jeszcze duuuzo miejsca dla nowych graczy! Na razie zaczynam z malymi kwotami, ale bede sie rozkrecac. A tak w ogole polecil mi to kumpel, takze tez jestem swiezy.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu wsHxm