MenStream.pl Forum Kariera Praca gdzie wyjechac za granice do pracy??
FORUM
Praca

gdzie wyjechac za granice do pracy??

• jako, ze w Polsce mam problem ze znalezieniem pracy, pomyslalem o tym aby wyjechac za granice, nie wiem jednak gdzie najbardziej sie oplaca, gdzie jest zapotrzebowanie najwieksze i dobre stawki godzinowe.
  • w ciemno chcesz jechac? za granice jedzie sie do kogos kto juz tam jest i ma mozliwosc zapewnienia ci pracy badz mieszkania, w ciemno sie nie jedzie bo mozesz tego bardzo zalowac jak nie bedzie cie tam stac na nic i momentalnie staniesz sie bezdomnym
  • moj kumpel pracuje w austrii na budowie, zarabia tam 10tys zl miesiecznie, wiec calkiem niezle, tez mysle aby jechac do niego
  • Mały ale kozak 16.05.13, 15:10:11

Mały ale kozak

Osobisćie mogę polecić takie kraje jak Arabia Saudyjska , albo Norwegia... świetne kraj edo tego zęby zarobić pieniądze w szybkim czasie :)
  • wiem ze kraje skandynawskie maja bardzo dobre prace i stosunkowo tanie zycie moze tam sprobioj? oczywiscie latwiej jest jak masz do kogo jechac a nie jedziesz w ciemno bo tak mozesz poprostu nie trafic w rynek i szybko wrocic
  • Zielony01 17.05.13, 15:33:29

Zielony01

Jest tyle pięknych miejsc, jest tylko jeden problem wszędzie panosza się ciapaci , którzy naprawdę potrafią napsuc krwi... nie da się z nimi życ normalnie ...
  • swiezakadam 20.05.13, 13:22:40

swiezakadam

ja slyszalem ze w niemczech mozna dobrze zarobci pod warunkiem ze masz do kogo jechac i bedizesz mial tam pewna prace i mieszkanie, w ciemno niema co jechac bo mozesz tego bardzo zalowac ajk nic nie znajdziesz a stracisz czas i pieniadze na podroz i na zycie
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu BW5vg